Mobile: +48504279734

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tłumacz j. niemieckiego, w Polsce oraz na wyjazd za granicę (Niemcy, Austria, Szwajcaria); koszty i cena

Szanowni Państwo,

Poszukujecie tłumacza (ustnego) języka niemieckiego na wyjazd? Chętnie podejmę się takiego zlecenia. Mam na tym polu dość duże doświadczenie. Na przestrzeni ostatnich kilku lat odbyłem kilkadziesiąt wyjazdów tłumaczeniowych do Niemiec, Austrii, Holandii. Przeważnie są to rozmowy handlowe, techniczne (ogólnie, tzw: biznesowe).

W trakcie zlecenia zawsze mam na uwadze oczekiwania moich klientów. Staram się aby usługa był na dobrymmDSCF9078 poziomie. Jestem zaangażowany wpowodzenie Państwa projektu.  Wspieram moich klientów własnym doświadczeniem. Co do treści tłumaczeń powiem, że podejmę się prawie wszystkiego (co nie znaczy, że znam wszystkie słowa - to byłoby kłamstwem). Być może nie tłumaczyłbym podczas konferencji medycznej, choć i takie zlecenia się zdarzają - wymaga to jednak dużego przygotowania. Często jest mi łatwiej tłumaczyć, kiedy klient prześle mi materiały dotyczące planowanych rozmów spotkań. (w języku niemieckim lub polskim). Znajomość treści rozmów jest bardzo pomocna.

Decydując się na moje uslugi tlumaczeniowe, możecie się Państwo spodziewać, że w cenie wykonam jeszcze czasem dodatkowe czynności:

  • Telefon do partnerskiej/nowej firmy
  • Ustalenie i Potwierdzenie terminu spotkania
  • Telefon do Hotelu, rezerwacja noclegu.
  • Wszelkie dalsze ustalenia, mające związek z wyjazdem.

Czas pracy - sposób rozliczania

Ustalając warunki określamy czas, w którym odbywa się tłumaczenie. Oczywiście w sytuacji wyjazdowej, szkolenia, spotkania z kontrahentem, wiem z doświadczenie, że często jest różnie. Proszę się nie martwić. Jeśli ustalam stawkę za dzień, to wówczas wiadomo, że jestem do dyspozycji przez cały czas wyjazdu - chyba, że śpię, bo wszyscy poszli spać...

Ceny - sposób ustalania

Stawki ustalam dla każdego wyjazdu osobno. Naliczane za każdy dzień tłumaczenia (wyjazdu). W ofercie dostajecie Państwo konkretną cenę - jest ona wiążąca i niezmienna - chyba, że usługa ulegnie zmianie, np. przedłużenie o 1 dzień. Koszty pobytu w Niemczech pokrywane są przez firmę zlecającą, jeśłi jest inaczej - wówczas doliczane są do samej usługi.

Ceny kształtują się różnie. Jeśli jest to rozmowa biznesowa 1 na 1, 2 na 2 To jest to inny koszt, niż w przypadku szkolenia dla kilku - kilkunastu osób.

Jakość

Ponieważ zajmuję się tłumaczeniami od kilku lat, mam świadomość, że jakość moich usług jest na dość dobrym poziomie. Bywałem w różnych sytuacjach tłumaczeniowych i na różnych szczeblach zarządzania. Staram się prowadzić tlumaczenia tak, aby moja praca była możliwie najmniej zauważalna. Najlepszym komplementem jest kiedy się słyszy: "miałem wrażenie, że pana tam nie było"...

Wiem, zę reprezentuję Państwa w trakcie tłumaczenia.

Poufność informacji.

Wszelkie informacje, które pozyskuję w trakcie tłumaczeń traktuję jako poufne. Wszystkie powierzone mi materiały tak też są rozumiane. Bazuję na doświadczeniu moim i moich klientów, jednak nie udzielam informacji o moich klientach

tlumaczenie szeptan podczas konferencji / Wrocław

Polecane Linki partnerskie